logo3 gold2

Lagbilde J2006

Stående bak fra venstre: Marie Skagen, Synne Sollund-Wilsberg, Stine Smeby, Mari Kjøllesdal, Malene Eide Fredø, Josephine Falao, Vilde Byholt Lyngstad, Emma Holland Madsen
Sittende foran fra venstre: Julie Tsan Snare, Eleni Spyrou, Venessa Danial, Madelen Eriksen, Eila Sollihagen Thorvaldsen, Ragnhild Skogan Mohus, Mathea Haugland Hessen, Mille Kalmo Aasen
Kristine Bauer Jacobsen var ikke tilstede da bildet ble tatt.

Tatt 19.03.2015

Cuper 2016 

  • MS Cup, Manglerudhallen, 16. januar
  • Fredrikstad Fotballcup, Trosvik, 28 og 29 mai
  • Norway Cup, Ekeberg,  31. juli - 4 august
  • Lyn DNB Jentecup, Kringsjå, 4. september 
  • KIWI Jentecup, Berger Idrettspark, Nesodden, 13 november

Treninger høsten 2016/vinter 2017 

  • mandag kl 18:00 - 19:00, inntrening, øvre gymsal Abildsø skole
  • tirsdag kl 17:00-18:30, utetrening, kunstgresset
  • torsdag kl 18:00-19:30, utetrening, kunstgresset
Disse tidene gjelder etter høstferien, dvs fra uke 41 og fremover.

Seriekamper 2016 

  Abildsø J10 år avd 4          
 UKE DATO DAG TID HJEMMELAG   BORTELAG BANE
  09.05.2016 mandag 18:00 Kolbotn 2 - Abildsø Vassbonn kunstgress 5er A
  13.05.2016 fredag 19:00 Abildsø - Røa 5 Abildsø 6 5er
  18.05.2016 onsdag 18:00 Abildsø - Ski Abildsø 5 5er
  30.05.2016 mandag 18:00 Abildsø - Oppegård Abildsø 5 5er
  06.06.2016 mandag 18:00 Ski 2 - Abildsø Ski kunstgress 5er
  13.06.2016 mandag 18:00 Abildsø - Try 3 Abildsø 5 5er
  21.06.2016 tirsdag 18:00 Røa 5 - Abildsø Røa Zinober 5er
34 22.08.2016 mandag 18:00 Abildsø - Kolbotn 2 Abildsø 5 5er
35 29.08.2016 mandag 18:00 Ski - Abildsø Ski kunstgress 5er
  04.09.2016 søndag   DNB Jentecup   Kringsjå
37 12.09.2016 mandag 18:00 Oppegård - Abildsø Østli 5er B
38 19.09.2016 mandag 18:00 Abildsø - Ski 2 Abildsø 5 5er
39 26.09.2016 mandag 18:00 Try 3 - Abildsø Bjølsenfeltet 5er A
               
  Abildsø 2 J11 år avd 11          
 UKE DATO DAG TID HJEMMELAG   BORTELAG BANE
  20.04.2016 onsdag 19:10 Abildsø 2 - Nordstrand 2 Abildsø kunstg. 9/7er B
  02.05.2016 mandag 19:05 Abildsø 2 - Lambertseter Abildsø kunstg. 9/7er A
  11.05.2016 onsdag 19:10 Driv - Abildsø 2 Drivplassen 7er A
  18.05.2016 onsdag 19:10 Abildsø 2 - KFUM Abildsø 4 7er
  26.05.2016 torsdag 19:10 Skeid 4 - Abildsø 2 Nordre Åsen 2 kg 7er/9er A
  08.06.2016 onsdag 19:10 Abildsø 2 - Årvoll Abildsø 3 7er
  16.06.2016 torsdag 18:00 Bækkelaget - Abildsø 2 Ekeberg 19 7er
  22.06.2016 onsdag 19:10 Nordstrand 2 - Abildsø 2 Hallager kunstgr. 9/7er B
34 25.08.2016 torsdag 18:30 Bækkelaget - Abildsø 2 Ekeberg 7er
35 01.09.2016 torsdag 19:10 Lambertseter - Abildsø 2 Lambertseter kg 7er A
  04.09.2016 søndag   DNB Jentecup   Kringsjå
36 07.09.2016 onsdag 17:45 Abildsø 2 - Driv Abildsø 3 7er
37 12.09.2016 mandag 17:35 KFUM - Abildsø 2 Ekeberg 20 7er
38 21.09.2016 onsdag 18:00 Abildsø 2 - Skeid 4 Abildsø 4 7er
43 26.10.2016 onsdag 17:15 Årvoll - Abildsø 2 Årvoll kunstgress (NY TID)
42 19.10.2016 onsdag 19:10 Abildsø 2 - Bækkelaget Abildsø kunstg. 9/7er A



Kalender

28.11 20:00 - 22:00 Klubbh
Foreldremøte G9 (f2008)
29.11 17:00 - 20:00 Klubbh
Avsluttning G2010
30.11 20:00 - 21:30 Klubbh
Foreldremøte gutter 2010
06.12 15:00 - 22:00 Klubbh
Dugnad J05/06

Besøk oss på Facebook